KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16426438
nr 1642 6438
Blandteknik
2 st, Wojciech Fleck (1903-1972), Polen. Landskap. Signerade. Blandteknik, bildmått: 16x23 cm, yttermått inklusive ram: 41x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:01:24
16/9 18:55:42